OFERTA

Jesteś na etapie wykończana mieszkania a może po prostu chcesz dokonać małej zmiany i odświeżyć wygląd swoich pomieszczeń? Chętnie Ci w tym pomożemy. Oferujemy usługi ogólnobudowlane na terenie Izbicy Kujawskiej oraz pobliskich gmin takich jak Wierzbinek, Sompolno czy Babiak (a nawet Włocławek, Koło czy Konin). Specjalizujemy się w kładzeniu tynków maszynowych w formie tynku gipsowego lub cementowo-wapiennego. Realizujemy także prace związane z szpachlowaniem, malowaniem czy układaniem kostki brukowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Realizujemy prace ogólnobudowlane:

Szpachlowanie

Malowanie

Sufity podwieszane

Montaż paneli

Zabudowa płytą GK

Adaptacja poddasza

Układanie kostki brukowej

Układanie kamienia dekoracyjnego

Inne usługi ogólnobudowlane

Do kogo kierowana jest nasza oferta?

Klienci indywidualni

Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych. Wykonujemy prace w zewnętrzne i wewnętrzne w domkach jednorodzinnych czy prace wokół posesji.

Przedsiębiorcy/rolnicy

Dla przedsiębiorców i rolników najczęściej realizujemy prace związane z tynkami maszynowymi przystosowującymi biura, garaże, budynki gospodarcze do użytku.

Telefon 603 596 167

Tynki i wiele, wiele więcej

 

Firma Ogólnobudowlana Dawid Kaczorowski to nie tylko tynki maszynowe ale także cały wachlarz usług pozwalających na wykończenie wnętrz.

Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie

Wykonujemy usługi wykończeniowe ścian. Od szpachlowania w celu uzyskania idealnej powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe, po malowanie ścian i sufitów lub tapetowanie by osiągnąć wymarzony efekt.

Sufity podwieszane

Podejmujemy się realizacji także sufitów podwieszanych w łazienkach, kuchniach czy salonach, stanowią one interesującą alternatywę dla zwykłych sufitów i pozwalają nadać każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Montaż paneli

Trudno obecnie wyobrazić sobie wykończenie podłóg bez paneli podłogowych. Oferujemy usługę demontażu i zakładania paneli podłogowych czy deski podłogowej.

Zabudowa płytą kartonowo-gipsową

Szeroki zakres zastosowania sprawia, że zabudowa płytą kartonowo-gipsową stale rośnie. Dzięki wykorzystaniu płyty gips karton można wykonać podwieszany sufit, ściankę działkową czy zabudowę rur i kominów.

Adaptacja poddasza

Prawdziwy boom przechodzą w ostatnim czasie adaptację poddasza. Pozwala ona na znacznie zwiększenie powierzchni użytkowej domu przy jednoczesnym zagwarantowaniu oryginalnego wnętrza.

Układanie kostki brukowej

Wyłożenie tarasu, podjazdu, podwórka za pomocą kostki brukowej to estetyczne i tanie rozwiązanie dla każdego. Chcąc uzyskać trwały efekt na lata kostka brukowa jest zdecydowanie dobrym rozwiązaniem.

Układanie kamienia dekoracyjnego

Kamień dekoracyjny to rozwiązanie dla klientów oczekujących nietuzinkowych rozwiązań i wyjątkowego design. Kamień nadaje wyrazu wnętrzom, pozwala osiągnąć efekt nowoczesnego mieszkania jak i efekt retro.

Pozostałe prace budowlane

Nie sposób spisać wszystkich prac wykończeniowych, dlatego jeśli potrzebują Państwo usługi wykończenia wnętrz czy prac wykończeniowych na zewnątrz zachęcamy do kontaktu. Jeśli tylko będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom chętnie podejmiemy się wykonana prac.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Miasto Konin

Konin to urokliwe miasto położone w środkowej Polsce, nad rzeką Wartą. Jego historia sięga czasów wczesnośredniowiecznych, a obecnie stanowi dynamiczne centrum gospodarcze i kulturalne. Charakterystycznym punktem Konina jest starówka, gdzie można podziwiać zabytkowe kamienice i kościoły, świadczące o bogatej historii Konina. Miasto słynie również z przemysłu, zwłaszcza branży chemicznej i energetycznej. Elektrownia Konin jest jednym z największych zakładów energetycznych w Polsce, odgrywając kluczową rolę w dostarczaniu energii dla regionu.